Craft Shop von Bier aus kleinen tschechischen Brauereien. Große Auswahl an Flaschen zum Mitnehmen. Sechs Biersorten vom Fass

Pivní lok

pivotéka - craft beer

Öffnungszeiten ab 1. 6. 2021

DIENSTAG - SONNTAG
11:00 - 21:00

6 BIERARTEN BIER
INNEN SITZEN
Verkauf von BIERSPEZIALITÄTEN WELTWEIT
Geschenkverpackung
Geschenkgutscheine

CHEBSKÁ PIVOTÉKA

Přijďte si vybrat z nejširšího pivního sortimentu v celém karlovarském kraji. Pivo si můžete odnést v originálním pivovarském dárkovém balení, v krabicích po více kusech, nebo v naší "Pivní lok" ekologické bavlněné tašce. V neposlední řadě využijte možnosti a přijďte posedět přímo k nám do historického centra chebu, kde si můžete v klidu vychutnat nejlépe ošetřené pivní speciály z našeho originálního pivního skla.

ŠIROKÁ NABÍDKA PIV Z ČESKÝCH A ZAHRANIČNÍCH MALÝCH PIVOVARŮ

Zprávy od vás, děkujeme!

"Navštívil jsem a nakoupil. Super obsluha, která se vám individuálně věnuje a poradí vám, které orosené je přímo pro vás. Rozhodně je z čeho vybírat. Doufejme, že brzo skončí omezení a setkáme se v Pivním loku na točeném oroseňáku. Takže: Dej Bůh šteští a brzo na viděnou."
Jindřich F.
"Bylo mi ctí se podílet na spoluvypití prvního závozu do lednic pivotéky.
Moc pěkně udělané.
Brzy zase naviděnou."
Miroslava T.
"Děkuji obsluze v v Pivním Loku za perfektní výklad, osobní přístup a sestavení skvělého degustačního setu na dnešní večer. Otevírám první láhev a věřím, že mě a mé přátele čeká dechberoucí zážitek! Děkujeme."


Honza B.

Kontakt

+420 774 841 886

Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 30 , Cheb 350 02

Copyright © 2020 Pivní lok